Září 2008

Nejoblíbenější klikačka

30. září 2008 v 21:55 Vydělejte si až 200 000 za měsic - klikačky

Jaká je vaše nej klikačka?


Já mám oblíbený bux.to a doporučuji ho vyzkoušet, viz návod.

Pište, jakou bych měl do ankety ještě napsat, ale nepište prosím žádné jiné připomínky.
TOPlist

Jak začít

30. září 2008 v 21:45 Vydělejte si až 200 000 za měsic - klikačky

Jak začít s klikáním ?


Výdělek za klikání za reklamy je jeden z nejlehčích a nejznámějších způsobů, jak vydělávat s pomocí internetu. Nemusíte nic platit za registraci, ani provoz, můžete kdykoliv začít i kdykoliv přestat bez upomínek a postihů. Pokud něco v nejhorším případě ztratíte, tak pouze investovaný čas. Proto nevidím důvod, proč to nezkusit. Právě to , že se na mnohých účtech internetových peněženek objevují částky okolo stovek a tisíců dolarů, které jejich majitelé právě na klikačkách vydělali, je dostatečným důkazem, že vydělat lze. Samozřejmě, že tyto peníze nenaklikáte sami na pár klikačkách (to byste se asi uklikali k smrti), ale jedná se o promyšlené investice vydělaných peněz do nákupu klikačů a do pořízení premium účtu na vybraných klikačkách. Pořídit si premium znamená, zhodnotit svůj klik a refklik, zkrátit si dobu výplaty, někdy i čas odpočítávajících se reklam. Každopádně vydělat lze, ale pokud nezačnete, nepoznáte to. Takže pro ty, co začínají pár rad:

1. Vyberte si společnost, která platí !

Ne každá klikačka je spolehlivá. Klikačky se na interentu velice rozmohly a spousta lidí se klikání na reklamy účastní, ale bohužel se nachází i čím dál více podvodníků, kteří vytvoří klikačku , vyberou peníze za reklamu, za prodej členů a zmizí. Takovým klikačkám říkáme scam a bohužel setkání s tímto způsobem "podnikání" se nikdo z nás nevyhne, ale to k této aktivitě bohužel patří a není důvod brát to tragicky. Je stále dost těch poctivým, které nám to vynahradí.

2. Založte si internetovou peněženku

Internetovou peněženku potřebujete k posílání výdělků z klikaček a zpět. Neznámější je asi Paypal a Alertpay. Většina klikaček přechází z Paypalu na Alertpay, takže tady vám nabízím podrobnou registraci na jejich stránky. Prosím dobře si zapamatujte Pin kód, který na konci získáte, je důležitý ke každému ukončení platební transakce na internetu.

3. Zaregistrujte se na vybranou klikačku

Pokud si nebudete vědět rady s angličtinou, využijte překlady používaných výrazů při registraci - zde . Po registraci se nezapomeňte na klikačku přihlásit a odklikat reklamy, které Vám najíždí.Kliknete na reklamu, která se začne odpočítávat. Jakmile je odpočítávání ukončeno, objeví se nápis Done a zelený háček. Tím je hotovo. U většiny klikaček je to stejné, takže můžete využít vzor registrace na bux.to, který naleznete zde

4. Reklamu nemusíte číst

Můžete si rozjet více klikaček na lištu a postupně odklikávat. Na každou reklamu lze kliknout pouze jednou denně.

5. Nikdy nepoužívejte autoclicer

každá taková snaha o podvod je zjistitelná a trestaná zrušením účtu. Můžete se také dostat na černou listinu u více klikaček, které spolupracují.Všichni, kteří Vám takovou službu nabízejí ví, že se to nesmí, ale naskočí jim peníze za Vaše kliky , neriskují zrušení účtu a o Vás jim ve skutečnosti nejde.
TOPlist

Bux.to

30. září 2008 v 21:39 Vydělejte si až 200 000 za měsic - klikačky

Bux.to

...výdělek , který Vás nic nestojí


Jak Bux.to funguje ?

Bux.to je mezinárodní anglická služba, která poskytuje reklamní prostor svým zákazníkům a ti získávají nové zákazníky tím, že je nechají prohlížet svou reklamu a za to zaplatí.

Jak si vyděláte ?

Peníze vyděláte velice jednoduše navštěvováním reklamních stránek, každou po dobu 30 sekund. Zaplaceno dostanete $0.01 za každou, kterou prohlídnete a navíc $0.01 za každou stránku , kterou prohlídnou Vaši referralové. Sami můžete mít neomezený počet referralů!! Což dává možnost si vydělat více!! Výplaty probíhají přes Alertpay. Musíte vydělat nejméně $10 abyste mohli zažádat o výplatu. Reklamní stránky můžete po prohlídnutí navštívit za 24 hodin a bude Vám opět přičteno $0.01.

Příklady výdělku »
 • Prohlídnete 10 odkazů = $0.10 »
 • 20 referralů prohlídne 10 odkazů = $2.00 »
 • Denně vyděláte = $2.10 »
 • Týdně vyděláte = $14.70 »
 • Měsíčně vyděláte = $63.00
Bux.to se stále rozrůstá a postupně zvyšuje počet reklamy. Už dnes je možné vydělat 3-4 dolary měsíčně. Zkuste si spočítat, jakou částku můžete mít měsíčně , když zapojíte své známé. A pokud nemáte žádné, kteří by bux.to neznali, můžete si členy při prvním výdělku 16ti dolarů koupit. Potom se stanou tito zakoupení referralové Vašimi a vše co naklikají, získáte i vy. Vzhledem k tomu, že do této příležitosti nemusíte věnovat více, než pár minut času denně, doporučuji vyzkušet.

Velmi doporučuji zaregistrovat se z tohoto odkazu, zisky jsou tedy někdy vyšší.
Na klikačku bux.to se registrujte zde : http://bux.to/?r=plavec.
Pokuď se vám při registraci neoběví v kolonce referrer plavec, dopište jej tam, zvýší se vám zisk.

Pomoc při registraci.

 • username - uživatelské jméno
 • password - heslo
 • heslo zopakovat
 • email email
 • email zopakovat
 • em.adresa pro výplatu - AlertPay
 • Sel.Country - vybrat stát
 • referrer - pokud není vyplněno , napsat : mafara
 • souhlas s pravidly
TOPlist