Adbux

1. října 2008 v 14:41 |  Vydělejte si až 200 000 za měsic - klikačky

Adbux - klikání na reklamy

Adbux je nová firma, která má již více ja 200 000 členů, kterým vyplácí peníze a neustále se rozrůstá. Výdělek je bez investic. Dostáváte peníze za prohlížení reklam. Velice jednoduché a výdělečné. Stačí kliknout na reklamní odkaz a počkat pár vteřin až se reklama zobrazí a máte vyděláno.
Průměrný výdělek je kolem 8 dollarů denně což máte necelé 200 týdně a to je klikáním na reklamy slušné, když navíc přivedete další členy počítá se Vám 100% i z jejich klinutí takže Vaše příjmy rostou a rostou ... takhle si můžete přijít i na velmi slušné peníze !!! Určitě DOPORUČUJI tuto nabídku vyzkoušet !!! Po prvním měsíci poznáte, že jsem měl pravdu a budete litovat, že jste se neregistrovali dřív ...
Zaregistrování nových členů můžete provést přes referenční link, který je pod tlačítkem MY ADBUX hned vpravo nahoře ... přes ten když se někdo zaregistruje tak se Vám počítají i jeho kliky a pak už jsou výdělky vysoké !!! Vyzkoušejte a uvidíte samy !!!
K tomuto výdělku je potřeba Pal Pay konto, na který dostanete vždy výplatu o kterou si požádáte. Minimální výplata je 10 USD.
Návod na registraci:
Choose a Username: uživatelské jméno
Choose A Password (at least 6 characters): vaše heslo
Password Again For Verification: znova zadejte heslo
E-mail Address: - váš email
E-mail Address Again For Verification - znova zadejte email
*PayPal E-mail Address For Payments: -zadáte váš email. ( ten co jste si založily na paypal, ,ůže být stejný jako předešlé emaily)
Your Country (only PayPal allowed countries): - vyberete zemi Czech Republic
Referrer (if any) - necháte to co tam je!
Please copy the security code: registrační kód z obrázku
A zmáčknete REGISTER
Registraci provedete kliknutím ZDE... pro správnou registraci se prosím držte PŘESNĚ návodu a vše vyplňte podle něj !!! Přece nechcete, aby když už máte tuto skvělou možnost výdělku, jste udělali chybu v registraci a tím byla neplatná a tudíž by Vám nepřišly peníze !!!
Podrobný návod na klikání, pokud již máte registraci:
1) Otevřte si stránku http://adbux.org
2) nahoře klikněte na "My AdBux"
3) Vyplňte jméno a heslo, které jste zadali při registraci a opište bezpečnostní kód, Potvrďte tlačítkem "Sign in", které je pod tím
4) Nyní nahoře vyberte "Browse Ads"
5) Ze seznamu si vyberte reklamu a otevřete ji. Počkejte na odpočet a dokud se neobjeví nahoře v tom okně nápis DONE ze značkou dollaru (u levnějších kliků se objeví rovnou nebo po méně než 30 sekundách) a pak ji zavřete (mezi tím se můžete věnovat čemukoliv: emaily, chat, úklid stolu ...).
6) Mějte otevřenou vždy jen jednu reklamu.
7) Tímto způsobem lze denně vydělat kolem 10 ti amerických centů.

Jak si poslat vydělané peníze?
1) vydělejte přes 10$
2) nahoře klikněte na "Members"
3) dole v tabulce "cashout"
4) opět dole "Convert to Cash via PayPal"
5) nyní vyplníte email na který mate registrovaný Paypal a potvrdite odeslání, peníze chodí tak do 3 až 4 dnů.
!!!!! ----- POZOR ----- !!!!!
Je velmi důležité aby, pokud se registrujete, jste každý den klikali na reklamy, které budou ve Vašem profilu. Pokud to ze začátku moc nepůjde a Vy si skoro nic nevyděláte tak nezoufejte ... zaregistrujte si pod sebe pár lidí ... například kamarády,rodinu,známé nebo spolužáky a uvidíte, že Vaše příjmy půjdou nahoru ... Reklamy se objevují během celého dne, takže při Vašem surfování občas načtěte svoji stránku a koukněte jestli Vám něco nového nepřibylo ... určitě DOPORUČUJI tento výdělek, protože je ověřený a mohu Vám zaručit, že firma platí !!! Rozhodnutí je ale jen a jen na Vás ... chci Vám podat jen maximum informací a vlastních zkušeností, aby jste mohli začít bez problému a hlavně bez poplatků vydělávat !!!
Pokud se zaregistrujete napište mi na e-mail nebo icq ... pod jakým nickem jste se zaregistrovali a já Vám, pokud bude vše v pořádku pošlu program AUTOCLICKER, který udělá všechnu práci za Vás ... stačí do něj zadat nick na adbux a heslo a on sám kliká na reklamy, které se objeví ... za den je tam těch reklam i 70 ale Vy kliknete maximálně na 10, protože ostatní reklamy se objeví a po chvilce zase zmizí a Vy je tak nestihnete odkliknout ... vemte si, že on udělá vše za Vás !!! A pak ho můžete zase poslat lidem co zaregistrujete pod sebe a budete vydělávat mnohem ale mnohem víc než za ruční klikání !!! Určitě neváhejte, registrujte se a pište si o Autoclicker na Adbux !!!
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nazdar Nazdar | 3. října 2008 v 20:58 | Reagovat

Nic moc, lepší je adbux a s tím fíglem, co tam napsal admin, je to ještě lepší.

2 Nazdar Nazdar | 3. října 2008 v 20:59 | Reagovat

Pardon chtěl jsem řict bux.to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama