NHL 2004

3. října 2008 v 15:14 |  Cheaty

NHL 2004

Bonusoví hráči se dají vytvořit se jmény Terence Corso, Mike Cosgrove, Tye Zamora, Dryden Mitchell.
Jak střílet, aby skoro pořád padaly góly ? Jednoduše. Komentátoři tomu říkají "one timer" - jde o to, že hráč který útočí na bránu prudce zabzdí, přihraje spoluhráčovi a ten okamžitě střílí. A jak toho dosáhnout ? Když se přihravá, tak ještě před tím, než se puk dostane ke spoluhráči, který nahrávku přijímá, stiskněte klásevu pro střelu a jestliže je hráč v dobrém postavení před bránou, na 80% z toho bude gól, protože gólman nestačí na tak rychlou střelu zareagovat správně.
Se svým obráncem můžete při boji o prostor před brankou protivníka znehybnit a zaklínit. Při rvačce můžete protivníkovi vyrazit přilbu. Plexisklo lze vyrazit ostrým střetem nebo velmi silnou střelou.
Tip pro všechny NHLka :
Jak dát nejvíce gólů za zápas ? Nastavte si vovládání funkci PULL HOME GOALIE třeba na klávesu [+]. Potom ve hře najeďte do menu, tam, kde se rozděluje ovládání (gamepad, klávesnice…) a nastavte, abyste ovládali počítačův tým. Odpauzněte a stiskněte [+]. Protihráčův brankař by měl odjet. No, a pak si ovládání přehoďte zpět na svůj tým a můžete střílet góly do prázdné brány ! Musíte to ale stále opakovat, protože po každém gólu se brankař vrátí.
2 upgradeovací body :
Dosáhni úrovně 2 v EA Sports Bio
Komentář hlubokým hlasem :
Dosáhni úrovně 4 v EA Sports Bio
Hráči mají velké hlavy :
Dosáhni úrovně 8 v EA Sports Bio
Získej superhvězdu :
V FRANCHISE (draftovacím) módu můžeš získat superhvězdu v prvním kole draftu. Hráč musí mít hodnocení nejméně 80.
Karetní cheaty
Začni kariéru a získávej body za každý gól, asistenci, atd. Pak nakup karty. V některý kartách dostaneš cheaty, které pak můžeš použít ve hře. Sesbírej všechny karty. Ve vyšších úrovních dostáváš bodů více.
Platí pro NHL 2002 - 2004 : střílejte i z voleje, dáte tak největší ránu a dost gólů !
Útok :
Začnu od začátku. Nejlepší je začínat za vlastní bránou (někdy se to vyplatí, např. když hráči potřebujou střídat). S obráncem vyjeďte před svojí bránu a dejte to na nějaký volný křídlo (nelepší je to dávat tam, kde nejsou střídačky). S útočníkem máte hodně možností. Nejlepší je počkat ve středním pásmu na spoluhráče až vám najede do středu hřiště a potom se vydejte podél mantinelu do útočného pásma a asi v polovině pásma to přihrajte kolmo směrem před bránu (tam by měl bejt ten spoluhráč kterej najížděl doprostřed hřiště). Hned jak zmáčknete tlačítko na přihrávku, tak stiskněte čudlítko pro střelu. Když stisknete klávesu pro střelu ještě než hráč před branku dostane přihrávku, tak máte 70% šanci na gól, protože hráč bude střílet z první a brankář není dost rychlej aby se přesunul a zareagoval. Další možnost jak uspět je, že nebudete přihrávat před bránu, ale když nemáte blbý spoluhráče, tak by měl ještě jeden najíždět od modrý a tomu to dejte na volej a když se to dostane až k brankářovi, tak by to tam mělo spadnout.
Další možnost je, že se nebudete zastavovat, ale objedete bránu a buď se to pokuste dát hned mezi gólmana a tyč, nebo jeďte jako by pryč z pásma a udělejte půlkruh před brankářem a vystřelte bekendem (jako by přes záda) - 50% gól. Nejlepší je střílet hned z voleje, protože hráč má tak větší ránu.
Obrana :
Obrana je nejtěžší úkol. Tady nejsou žádné taktiky ani strategie, ale něco přece jenom :
  1. Najíždějte na hráče tělem a pak jim dejte bodyček nebo je alespoň odstrčte od puku.
  2. Není špatný protihráčovi puk vypíchnout - nejvíce se to povede, když jste naproti sobě.
  3. Když jede na bránu protihráč a vy máte jen jednoho obránce, tak se snažte, aby nemohl vystřelit - lepte se na něj ze předu :-).
  4. Nejhorší případ, kdy se protihráč dostane do breaku, se dá taky řešit, ale musíte mu bejt s obráncem za zády a potom hákujte i za cenu faulu - pokud nemáte žádného obránce k dispozici, tak se modlete, aby váš brankář hejbnul zadkem a koukal to chytit.
Rady na závěr :
Pro DYNASTY MODE je DOST DOBRÝ si stáhnout češtinu na WWW.CESTINY.CZ. Kupodivu se tam objevila, ale nejde na všechny verze.
Když si dáte na DYNASTY MODE, tak ještě před prvním zápasem se podívejte na volné hráče (FREE AGENTS) - jsou tam hodně dobrý hráči, ale jen hned na začátku, pak si je už zbývající týmy rozdělí.
Pokud chcete dát gól a nedaří se vám, tak stačí, když při hře před soupeřovou brankou vystřelíte a jakmile pustíte klávesu na střelu, tak hru stopněte. Jděte do nastavení ovládání a dejte se na soupeře, odvolejte brankáře a až padne gól, zase se předělejte. Takhle to můžete opakovat jak chcete, ale bohužel to nefunguje v turnajích.
Jak dát snadno gól ?
Ať už ve hře při samostatném nájezdu na bránu nebo při nájezdech po prodloužení - úplně snadno. Možná se vám to nepodaří na první pokus (já osobně hraju na nejtežší obtížnost a tam to je velmi potřeba), spočívá to v tom, že jedete proti bráně, jeďte raději trošku víc z úhlu a všiměte si, jestli je hráč, se kterým jedete nájezd, pravák nebo levák. Jestli je pravák, tak najeďte více z levé strany (u leváka obráceně) a najeďte těsně před brankáře, tam jen pomocí šipek udělejte jakoby půlkruh na druhou stranu a až si všimnete, že brankář je stále na druhém konci brány, tak rychle zápěstím vystřelte (co nejrychleji zmáčněte tlačítko pro střelu) a je to. Věřím, že se vám to podaří a přeju hodně štěstí ve Stanley Cupu !

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama